Oczyszczacze Coway

Koreański COWAY jest jednym z globalnych liderów w produkcji oczyszczaczy powietrza, które są niezastąpione w czasach, gdy na każdym kroku towarzyszy nam smog. Jeśli nie możemy oddychać czystym powietrzem na zewnątrz, skorzystajmy z niego w zamkniętym pomieszczeniu. Taka możliwość pojawia się dzięki funkcjonalności, jaką oferują oczyszczacze powietrza Coway.

 

Charakterystyka produktu - zalety

Oczyszczacze Coway charakteryzuje przede wszystkim duża wydajność, skuteczna filtracja, cicha praca, energooszczędność, przystępna cena oraz bardzo ciekawy design. Każdy model ponadto sprawdzi się tak samo w domu, biurze, jak i w przedszkolu czy żłobku. Mogą pracować nawet w dużych pomieszczeniach, nawet do 70 m2. Każdy z oczyszczaczy posiada odpowiedni i skuteczny zestaw filtrów. Główną rolę nim pełni filtr HEPA, a także aktywny węgiel. Wstępne filtry zatrzymują sierść, kurz i niemal każdą większą cząstkę. Natomiast węgiel aktywny oraz filtr HEPA H12 wyłapują pozostałe zanieczyszczenia. Mogą mieć wmontowany filtr drobnego pyłu lub posiadać możliwość zmiany sposobu przepływu powietrza.

 

oczyszczacz Coway - system filtrów
System filtracji powietrza w oczyszczaczach Coway

 

Duża wydajność oczyszczaczy Coway

Oczyszczacze powietrza Coway charakteryzuje również duża wydajność. Jest to ilość filtrowanego powietrza na godzinę. Przepływ powietrza wynosi nawet 490 i 492 m3/h, czyli urządzenia mogą swobodnie pracować na powierzchni do 70 m2. Poza tym poprzez aplikację IoCare urządzenia stają się wyjątkowo inteligentne. Z poziomu Androida oraz IOS, poprzez łącze Wi-Fi istnieje możliwość zdalnego kontrolowania pracy urządzenia oraz jakości panującego powietrza w domu lub biurze.  

 

Popularne oczyszczacze Coway

Na polskim rynku największą popularnością ciesząs się następujące modele:

  • oczyszczacz powietrza Coway Classic
  • oczyszczacz powietrza Coway Storm
  • oczyszczacz powietrza CowayAirmega 300S

Sprawdź ofertę oczyszczaczy Coway w najlepszych polskich sklepach z oczyszczaczami!