Montaż klimatyzatora multisplit

Chcesz zamontować klimatyzator, ale nie wiesz, jaka marka producenta będzie najlepszym rozwiązaniem? Sprawdź zalety klimatyzatorów multisplit Haier. Przekonaj się, że klimatyzatory zapewniają nie tylko optymalny stosunek ceny do jakości, ale także doskonałą skuteczność.

 

Klimatyzatory multisplit marki Haier

Firma Haier swoją działalność rozpoczęła w roku 1984r. Produkowane przez nią systemy klimatyzacyjne Haier, wykorzystywane są zarówno w domach jednorodzinnych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Niewątpliwą zaletą jest ogromny wybór modeli. Klimatyzatory multisplit Haier - to doskonałe rozwiązanie do domów, biur i mieszkań. 

 

Jeden system – kilka pomieszczeń

Klimatyzator Multisplit Haier to nowoczesny system klimatyzowania, który wykorzystuje możliwość podłączenia zestawu kilku niezależnych klimatyzatorów. Dzięki temu można schłodzić wiele pomieszczeń w tym samym czasie. Zastosowana technologia inwerterowa pozwala na niezależną pracę każdego z klimatyzatorów. System jest wyposażony w zdalne sterowanie oraz możliwość automatycznego regulowania temperatury. Po wybraniu konkretnego sterownika z powodzeniem można ustalić konkretną temperaturę do określonego pomieszczenia. Pomieszczenia – zależnie od potrzeby – można odpowiednio schłodzić lub nagrzewać. MULTI SPLIT jest wyposażony również w opcję planowania temperatury na cały dzień lub nawet tydzień.

 

Zalety klimatyzatorów multisplit

Zaletą klimatyzatorów jest ich wszechstronność i dopasowanie do indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Za pomocą jednego urządzenia można klimatyzować do 5 pomieszczeń jednocześnie. System ma nieograniczone możliwości rozbudowy różnych typów klimatyzatorów. Mogą to być urządzenia ścienne, kasetonowe, przypodłogowo-przysufitowe i kanałowe. Zaletą tych klimatyzatorów jest to, że są urządzeniami o funkcji 2w1, czyli w lecie chłodzą, a w zimie można je traktować jako dogrzewacz powietrza. Klimatyzatory Haier poza tym są energooszczędne (technologia inwerterowa), a co za tym idzie – ekonomiczne podczas użytkowania.