Idealny ekspres do kawiarni i restauracji

Ekspres do kawy GIGA X8c Professional to urządzenie umożliwiające przygotowanie każdego z najpopularniejszych rodzajów kawy. Co więcej, klient ma możliwość samodzielnego skomponowania przepisów, wedle których urządzenie będzie przygotowywało czarny napój. Pamięć ekspresu pomieści aż 34 receptury.

 

Ekspres Jura dla gastronomii

Kierując ofertę do właścicieli kawiarni i restauracji, producent ekspresu GIGA X8c postawił na połączenie wydajności z szybkim tempem pracy. Odpowiada za to funkcja SPEED, dzięki której espresso przygotowywane jest nawet w 20 s. Natomiast liczbę kaw, możliwych do przygotowania przez ekspres w ciągu dnia szacuje się na niespełna 200.

 

Ekspres do kawy Jura GIGA X8c to monumentalne urządzenie, którego nie sposób nie zauważyć. Duży rozmiar w połączeniu z ciekawym designem odpowiadają za wywołanie fantastycznego wrażenia. Klient kawiarni po spostrzeżeniu urządzenia już wie, że otrzyma pyszną kawę.

 

Intuicyjna obsługa ekspresu

Nie trzeba być specjalistą, aby sprawnie obsługiwać ekspres GIGA X8c. Intuicyjny wyświetlacz TFT umożliwi to nawet laikowi. Pozwala on wybrać wszelkie parametry przygotowywania kawy, jak również umożliwia obserwację tego procesu. Urządzenie zostało także wyposażone w pokrętło Rotary Switch Select, które w połączeniu z przyciskami tzw. szybkiego wyboru znacząco przyspiesza proces przygotowywania kawy.

 

Warto wspomnieć o nieograniczonych możliwościach użytkownika, który niczym nieskrępowany samodzielnie wybiera rodzaj kawy (ziarnista czy mielona), decyduje o temperaturze napoju, jak również jego mocy.